Supersporty

Supersporty s originálními laky

Supersporty
BeachLife / Pixabay

Supersporty jsou zkrátka v kurzu. Je jenom málo známých a velmi bohatých lidí, kteří by některý supersport nevlastnili. Jejich oblíbenost spočívá nejenom v ohromném výkonu, ale také zajímavém designu. Jenom si představte, jak nádherně vypadají vozy jako Lamborghini Gallardo nebo Bugatti Veyron. Řada lidí se však s jejich standardním vzhledem nechtělo spokojit a šlo ještě dále – cestou originálního laku.

Mezi ty nejzajímavější počiny jistě patří Lamborghini Gallardo, které automobilka dodává především v pastelových barvách. Existuje i model, který se od ostatních odlišuje velmi výrazným způsobem. Jeho karoserie totiž do dálky září kombinací zlaté barvy a chromu. U tohoto modelu ještě zůstaneme, jelikož je možné ho vidět i v netradiční chromově zelené barvě. Tou je pokryto téměř celé auto, kromě kol a střechy, které jsou v matném provedení. Samotná tato kombinace k sobě nádherně ladí.

[quote]Zajímavými barvami se nechal unést i katarský princ, který si své Lamborghini Murcielago nechal zhotovit v purpurových barvách v lesklém provedení.[/quote]

K úpravám však láká i řada jiných vozů, jako například Bugatti Veyron. Mezi nejzajímavější počiny v této oblasti je čistě celochromový nástřik. Takto si totiž svůj vůz upravil známý zpěvák Flo Rida. Pojďme se ale vzdálit od lesklých laků a zaměřme se na kůži. A to nejenom v interiéru, ale také exteriéru. Touto naprosto unikátní úpravou se totiž může pyšnit Ferrari F430. Celý jeho exteriér je totiž kompletně pokrytý černou kůží.

Proti tomuto módnímu výstřelku je každý originální lak téměř ničím. I přesto však musíme zmínit i oblíbený a stylový Mercedes S65 AMG, jehož si majitel opatřil lakem, který imituje dračí kůži. Pokud jste i vy milovníci žánru fantasy, máte možnost si takto vyzdobit i vlastní vůz. Na kolik tato úprava vyjde, se nám bohužel zjistit nepodařilo.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *