V čem jezdí světové celebrity

Toužili jste vědět, v jakých vozech jezdí ty nejznámější světové celebrity? U řady z nich jsme to zjistili a rozhodně se nejedná o žádná levná auta. Naopak většina z nich jezdí v nejmodernějších a nejlepších vozech naší planety. Pojďme si některé z nich přímo představit.

Náš přehled můžeme začít zpěvačkou Beyoncé. Ta si pravděpodobně potrpí na luxus, styl a pohodlí. Může se totiž chlubit vozem Rolls-Royce Convertible, který se pyšní vynikajícím pohodlím během jakékoliv jízdy. Na pohodlí a luxus si zřejmě potrpí i dědička hotelového impéria Paris Hilton. Ta totiž disponuje vozem Bentley Continental. Nebyla by to ani Paris, kdyby své auto neměla ve stylové růžové barvě – a to jak interiér, tak i exteriér vozu.


Pojďme se zaměřit i na mužské pohlaví. Jedním z nich je jistě nekompromisní porotce v americké soutěži America’s Got Talent, jejíž verze se vysílá i v ČR pod názvem Česko-slovensko má talent. Tím není nikdo jiný než Simon Cowell, který je jistě milovníkem rychlé jízdy, jelikož v jeho garáži se nachází jedno z nejrychlejších sériových aut, Bugatti Veyron.

Rychlost a pohodlí pravděpodobně miluje i David Beckham. Mezi jeho nejrychlejší auta patří Porsche 911. Pokud si však chce David užít hlavně pohodlnou jízdu, vytáhne z garáže svůj Rolls-Royce Phantom. Porsche 911 vlastní i jeho manželka Victoria. Její vůz je, však v úpravě s odklápěcí střechou – tedy Cabriolet.

Neměli bychom zapomenout ani na herce Ashtona Kutchera. Ani ne tak pro jeho herecké umění, ale hlavně kvůli jeho stylovému autu. Ashton je totiž hrdým majitelem vozu Ferrari California, který má jak jinak než v červené barvě. U Ferrari ještě zůstaneme. Známý módní návrhář Ralph Lauren také podlehl této značce. Vsadil však na jeden historický kousek, a to Ferrari 250 GTO z roku 1962, které je skutečně nádherným designérským počinem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *