Nová auta značky Škoda

Nová auta značky Škoda

Máte zájem o nové auto? Co takhle prověřenou značku Škoda? Vozy Škoda si snadno sestavíte podle vašich požadavků, protože jsou k dispozici různé doplňky pro zvýšení komfortu v autech. Vybírat můžete podle mnoha parametrů z několika modelů.

Nové vozy Škoda a zajímavé příslušenství

Mezi novějšími druhy vozidel Škoda naleznete například auto Škoda Fabia, Škoda Roomster, Škoda Rapid, Škoda Octavia. Auta značky Škoda zastupuje také městský vůz Škoda Citigo, který využije celá rodina. Jedná se o elegantní automobil se skvělými jízdními vlastnostmi a zárukou bezpečnosti. Ve své třídě je brán za jedničku. Rodinným vozem je rovněž Škoda Roomster, který nepostrádá nejmodernější bezpečnostní prvky. Výborné zážitky z jízdy rozhodně podporuje prostorný interiér a panoramatická střecha.

Na cesty vyjeďte elegantně

Potřebujete dynamický, moderní a elegantní vůz? Nová Škoda Fabia bude tím pádem zajímavým kandidátem na vysněné vozidlo. V nové Škodě Fabia se snoubí koncept Škody VisionC a Škody Motorsport. Očekávejte kompletně nový interiér, vhodný pro úpravy na základě individuálních požadavků. Nový vzhled vypadá ostřeji , maximálně precizně a má o několik centimetrů méně na šířku a výšku.

Moderní technologie vpřed!

Vysokou funkčnost a nadčasovost můžete očekávat od dalšího modelu Škody. Nová Škoda Octavia se díky moderním technologiím vypracovala a úsporný a zároveň výkonný model vozidla. Spotřeba paliva a úroveň emisí CO2 je výrazně nižší, což ocení naše životní prostředí. K úspornému provozu přispěla hlavně nižší hmotnost vozidla. Zavazadlový prostor má dostatečnou kapacitu i pro početnou rodinu.

Nová Škoda Octavia Combi je velice prostorná, což si mohou vyzkoušet i cestující na zadních sedadlech – stále budou mít dostatek místa vedle sebe a nemusí se mačkat. Přední sedadla mají nastavitelnou loketní opěru pro větší pohodlí a nechybí více místa nad hlavou a pro nohy.

Nová auta značky Škoda
Kapa65 / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *