V čem jezdí české celebrity

V čem jezdí české celebrity

V čem jezdí české celebrity
Antranias / Pixabay

České celebrity chtějí být za každou cenu středem pozornosti. Někdo na sebe strhává pozornost na různých večírcích, jiný svým chováním a někdo chce upoutat svým autem. Právě na tuto poslední skupinu se v tomto článku zaměříme detailně a zjistíme, v jakých vozech české celebrity nejčastěji jezdí.

Kromě několika zajímavých kousků a sportovních vozů se vesměs jedná o standardní, lehce nadprůměrné sériové vozy. Žádné exkluzivní vozy proto nečekejte. Většina českých celebrit totiž sází hlavně na pohodlí a také svou bezpečnost.

Jednou z nejznámějších celebrit je určitě známý moderátor Leoš Mareš. Ten je známý tím, že jeho autopark obsahuje hned několik luxusních kousků. Aktuálně se prohání v Audi TT a také Porsche. K těmto vozům v minulosti patřilo i Ferrari, které však již prodal. Další známou osobností, která si potrpí na luxus, je jistě Pavel Trávníček, který jezdí ve voze Rolls Royce. Ačkoliv ten jeho je vyroben staršího data, tyto vozy málokdy ztrácejí na kráse a eleganci.

Především na bezpečnost si potrpí zpěvák a bavič Ivan Mládek, který se může pochlubit vozem Ford Excursion. Jedná se o jedno z největších SUV, které kdy ve Fordu vyrobily a pokud si toto auto detailně prohlédneme, jedná se skutečně o velmi mohutný vůz.

Jednou z žen, která miluje rychlá auta, je jistě herečka a moderátorka Michaela Ochotská. Ta se může chlubit nádherným žlutým vozem značky Lamborghini, které je známé svým výkonem.

Oproti ní je vůz královny večírků Agáty Hanychové podstatně větší, jelikož se jedná o SUV značky Mercedes. Podobně velký vůz má i Dara Rolins, pouze s tím rozdílem, že její terénní vůz vyrobila známá automobilka Range Rover. Ten se může pyšnit nejenom kvalitou a pohodlnou jízdou, ale také bezpečím v případě nehody. Automobil stejné značky, jenom v černé barvě má i známá česká zpěvačka Lenka Filipová.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *