Jak v Praze rychle prodat starý vůz za odpovídající cenu?

Máte v plánu prodat svůj stávající osobní automobil, ať už z důvodu nákupu jiného vozu nebo přebytku automobilů? Tak jako tak by bylo ideální, kdybyste se o prodej nemuseli moc dlouho starat a auto prodali co nejrychleji. Co nejdříve za něj také inkasovali odpovídající sumu peněz. Jak ale prodat auto snadně, rychle, bez starostí a za férovou cenu? Na vlastní pěst to může být oříšek. Co takhle zkusit autobazar, zda by vůz nekoupil?

Ne všechny autobazary nabízí výkup

Možná si myslíte, že najít autobazar Praha, který by váš vůz odkoupil, není vůbec složité. Opak je ale pravdou. Ne všechny bazary v nabídce svých služeb mají také výkup automobilů. A pokud ano, tak je zapotřebí také zjistit podmínky výkupu. Některé autobazary totiž vykupují jen určité druhy automobilů. Mohou odkoupit například jen některé značky nebo automobily do určitého stáří. Výkup vozů tedy může mít svá kritéria a prodej starého automobilu do autobazaru, nemusí být až tak snadný.

auto-kotous.cz_auto-vyhybka_cz_01

Výkupní cena může být „oříšek“

Velmi záleží také na ceně, za kterou váš automobil příslušný bazar odkoupí. Logicky musí být výkupní cena automobilu nižší, než je prodejní cena vozu na trhu, protože autobazary prostě chtějí vydělávat. Některé firmy ale nabízí ceny, které rozhodně neodpovídají stavu a stáří automobilu a jsou podstatně nižší. Samotný automobil pak prodávají třeba o několik desítek tisíc dráž. Jak by měl probíhat výkup ojetých aut u kvalitního autobazaru v Praze? To si představíme na konkrétním příkladu. Jako vzor nám poslouží autobazar AUTO-VYHYBKA.

auto-kotous.cz_auto-vyhybka_cz_02

Vzorový příklad výkupu vozů v autobazaru

Nyní si popíšeme celý proces, jak probíhá výkup automobilů při spolupráci s Auto Vyhybka. Váš vůz bude důkladně prohlédnut zkušeným automechanikem, který posoudí skutečný stav vozu. Na základě stavu vozu vám bude nabídnuta férová a odpovídající výkupní cena. Pak bude následovat sepsání smlouvy, kterou si můžete v pohodlí domova v klidu prostudovat, popřípadě konzultovat s odborníkem. Ve smlouvě nejsou žádné skryté poplatky ani kličky, právě proto vás nikdo nenutí k jejímu okamžitému podpisu a můžete si ji důkladně prozkoumat. Důkladnému prozkoumání se nevyhne ani původ vozu, který zjistí firmy CEBIA a CARDETEC. Zajímavé informace od společnosti Cebia najdete v tomto článku. Aby dalším zákazníkům byly nabízeny jen vozy s ověřeným původem. Bazar za vás vyřídí veškeré potřebné právní a administrativní záležitosti spojené s výkupem vozu. A pokud si v Auto Vyhybka vyberete třeba nový vůz, bude vám při odkupu nabídnuto nové auto na protiúčet. Nespornou výhodou u autobazaru Auto Vyhybka je i fakt, že vykupují vozy všech značek i různého stáří.

One comment

  1. Super díky za článek. Zrovna se chystám prodat svou ojetinu zde https://zahotove.cz/ a aspoň se můžu připravit. Mám Opela 10 let a chci nějaké lepší auto. Tak jsem zvědav, kolik mi za auto zaplatí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *