Potřebujete automobil, ale nechcete ho kupovat? Začněte přemýšlet o pronájmu!

Koupě automobilu pro rodinné nebo firemní účely je vždy velkou investicí a je potřeba důkladně promyslet. Při důkladném zvážení situace mnohdy přijdete na to, že nákup automobilu je výraznou investicí sám o sobě a navíc musíte řešit i jeho provozní náklady – pravidelné servisní prohlídky, opravy a sezónní gumy. Měsíční výše těchto nákladů může být až několik tisíc. Nebylo by jednodušší si automobil jen pronajmout a ostatní náklady přenechat na pronajímateli? Zkuste o tom přemýšlet…

Půjčení aut je stále vyhledávanější služba

V současné době je široká veřejnost neustále nabádána k tomu, aby se snažila o co nejmenší zadlužení. A to platí jak pro rodiny, tak pro firmy. Nákup nového, nebo jen lehce ojetého automobilu je ale investicí několika set tisíc korun. Takové množství peněz na účtu nemá většina rodin ani firem. A právě dlouhodobý pronájem vozu může tuto situaci řešit. Můžete naplno využívat nový nebo minimálně ojetý automobil a nezadlužíte se na několik desítek let.

Nejčastěji vyhledávaná je služba v Praze

V našem hlavním městě je samozřejmě největší koncentrace aktivních řidičů na území celé naší republiky. Logicky je tedy zde největší poptávka po půjčovně vozů. Nyní si představíme, jak by měla vypadat kvalitní a spolehlivá půjčovna aut Praha. Rozhodně byste se měli vyhnout neprověřeným a podvodným firmám. My si dnes představíme konkrétní příklad specializované a hlavně spolehlivé firmy.

auto-kotous.cz_taggart_cz_02

Jedná se o půjčovnu aut Taggart

Autopůjčovna Taggart je už dlouhá léta specialistou na pronájem aut Praha, ale služby této společnosti mohou využívat zákazníky po celém území ČR. Přednostmi společnosti jsou především vozový park s oblíbenými vozy Škoda s manuální i automatickou převodovkou, dále Ford Mustang nebo Hyundai H1. Výhody automatické převodovky najdete v tomto článku. Společnost vám auto přistaví a po skončení pronájmu zdarma odveze, zajistí veškeré potřebné servisní služby, zapůjčí i vybavení, jako je například autosedačka, k dispozici je non-stop informační linka a mnoho dalších výhod. Čím delší je pronájem, tím nižší je jeho cena za den.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *