Jak správně vybrat skútr a nenapálit se?

Ne každý motorkář má zájem o mohutné choppery, výkonné silniční speciály, nebo o obojživelná endura. Stále větší je poptávka po druzích motorek zcela jiného charakteru a s odlišnými přednostmi – tedy po skútrech. A skútry rozhodně nejsou jen záležitostí náctiletých, ale všech věkových skupin. Jestli i vy máte v plánu pořizovat si tento malý dvoukolový dopravní prostředek, přinášíme vám pár rad a tipů, jak je správně vybírat.

Zajíc v pytli se prostě nevyplácí
Rozhodně se řiďte v duchu tohoto známého českého pořekadla, které nabádá, abyste si daný produkt nejprve detailně prozkoumali a teprve pak ho koupili. Vyhýbejte se nákupu neznámých značek. Samozřejmě, že mohou mít svou kvalitu, ale jistotu nemáte. Jistotu správného nákupu máte u stabilních a dlouhodobých výrobců specialistů v této oblasti. Existují dokonce značky, které se specializují jen na vývoj a výrobu skútrů. Prostě není skútr jako skútr. Spolehliví výrobci nabízí k prostudování detailní parametry motocyklu, protože nemají co skrývat.


Další výhody nákupu stabilní značky
Nákup skútru od některé dlouhodobě kvalitní značky má i další výhody. Mezi ty se řadí především zázemí. Pokud koupíte nový skútr, máte jistotu plnění záručních podmínek. Dále je možnost oprav v záruční i pozáruční době. Jistota originálních náhradních dílů je také zapotřebí. Nemusíte se tedy bát ani navštívit skútr bazar, když nebudete chtít investovat do nového. Informace o modelu nemusíte získávat jen na stránkách výrobce, ale na různých fórech a blozích, kde o motocyklech diskutují jejich uživatelé a sdělují své dojmy.

Nakonec přidáme i Tip!
Nakonec dnešního článku si přidáme i konkrétní příklad spolehlivé a specializované značky v oblasti výroby skútrů. Tou značkou je Kentoya. Skútry Kentoya jsou celosvětově známé svou vysokou kvalitou jak po konstrukční stránce, tak po stránce využité technologie. Nabízeny jsou motocykly různých typů a kategorií s osobitým a mnohdy originálním vzhledem. Kentoya je zastoupena celorepublikovou sítí prodejců a také autorizovaných servisů. Kentoya je nejprodávanější značkou skútrů v ČR. O tom se ostatně můžete přesvědčit v tomto článku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *